O nas

Marka Colon to Nr 1* w segmencie preparatów na zaparcia z błonnikiem.

*Dane: IMS Data View, MAT 08.2017

 

O MARCE COLON

Marka Colon jest to rodzina 5 suplementów diety, które są w 100% naturalne. Głównym składnikiem naszych produktów jest łupina nasienia babki jajowatej, która jest cennym źródłem błonnika pokarmowego. Nasze produkty regulują rytm wypróżnień i korzystnie wpływają na pracę jelit, pomagają kontrolować wagę. Błonnik pomaga utrzymać właściwe stężenie cholesterolu we krwi. Ponadto poszczególne produkty z rodziny Colon wzbogacamy o dodatkowe składniki: inulinę z cykorii, ekstrakt z pestek dyni, selen, glukomannan, melonowiec właściwy, tiaminę, kozieradkę, ostrokrzew paragwajski, witaminę B6, B12 dzięki temu zyskują dodatkowe cenne właściwości. Produkty z oferty marki Colon stanowią znakomite uzupełnienia codziennej diety. Są doceniane i nagradzane przez konsumentów i farmaceutów w całej Polsce. Ich wyjątkowa formuła sprawia, że mogą być stosowane długoterminowo i nie wywołają działań niepożądanych.

 

O PRODUKTACH

Suplementy diety marki Colon to idealna kompozycja składników, z których głównym i obecnym we wszystkich produktach jest łupina nasienna babki jajowatej. Stanowi ona źródło błonnika pokarmowego – włókna roślinnego, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu daje uczucie sytości, a zwiększając swoją objętość, przyspiesza przesuwanie się treści zawartych w jelitach. Korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi. Dodatkowo stanowi podstawę w dietoterapii.

Wszystkie składniki produktów z rodziny Colon są naturalne, oparte na błonniku o unikalnej strukturze. Działają łagodnie. Suplementy te można stosować długofalowo, ze względu na fakt, że stosowane zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu nie wywołują skutków ubocznych (bezpieczeństwo stosowania). Marka Colon istnieje na rynku od ponad 13 lat, w trakcie których była wielokrotnie doceniana i nagradzana przez konsumentów oraz farmaceutów w całej Polsce. Ponadto Colon C jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w dietoterapii zaparć.

W produktach Colon C i Colon Men zostało zastosowane nowoczesne rozwiązanie polegające na podwójnym otoczkowaniu bakterii. Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis –  to podwójnie powlekane bakterie kwasu mlekowego, które są naturalnym elementem flory bakteryjnej naszego organizmu. Technologia podwójnego powlekania Lab2Pro wielokrotnie zwiększa przeżywalność bakterii i bezpieczne dotarcie ich do miejsc przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Bakterie zostają uwolnione zostają dopiero w miejscu docelowym w końcowym odcinku jelita cienkiego i w jelicie grubym.

Opatentowana technologia otoczkowania – Technologia Lab2Pro powoduje wielokrotnie większą przeżywalność oraz aktywność bakterii w miejscu docelowym.

Nasi użytkownicy są wyjątkowo entuzjastyczni wobec marki Colon i 93 %** z nich jest gotowa rekomendować Colon.

**Badanie Colon Kantar MillwardBrown Q1/2017

 

JAK DZIAŁA COLON?

  1. NATURALNIE REGULUJE pracę jelit, eliminując dolegliwości w ciągu kilku dni.
  2. DZIAŁA DELIKATNIE, nie gwałtownie. Może być stosowany długofalowo bez skutków ubocznych. Jest bardzo skuteczny, nie rozleniwia jelit.
  3. ZAWIERA BAKTERIE kwasu mlekowego. To źródło bakterii, które przywracają zdrową równowagę mikroflory jelitowej.
  4. UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – może być dodawany do płatków, jogurtów itd.
  5. WYSOKA ZAWARTOŚĆ błonnika i naturalne składniki.