koszyk do sklepu

O nas

Marka Colon to Nr 1* w segmencie preparatów na zaparcia z błonnikiem.

*Dane: IMS Data View, MAT 08.2017

 

O MARCE COLON

Marka Colon jest to rodzina 5 suplementów diety, które są w 100% naturalne. Głównym składnikiem naszych produktów jest łupina nasienia babki jajowatej, która jest cennym źródłem błonnika pokarmowego. Nasze produkty regulując rytm wypróżnień korzystnie wpływają na pracę jelit i pomagają kontrolować wagę. Błonnik obniża poziom cholesterolu i triglicerydów we krwi, dzięki czemu chroni przed chorobami układu krążenia i cukrzycą typu 2. Dodatkowo stanowi podstawę w dietoterapii w profilaktyce otyłości. Ponadto poszczególne produkty z rodziny Colon wzbogacamy o dodatkowe składniki: inulinę z cykorii, ekstrakt z pestek dyni, selen, glukomannan, melonowiec właściwy, tiaminę, kozieradkę, ostrokrzew paragwajski, witaminę B6, B12 dzięki temu zyskują dodatkowe cenne właściwości. Produkty z oferty marki Colon stanowią znakomite uzupełnienia codziennej diety. Są doceniane i nagradzane przez konsumentów i farmaceutów w całej Polsce. Ich wyjątkowa formuła sprawia, że mogą być stosowane długoterminowo i nie wywołają działań niepożądanych.

 

O PRODUKTACH

Suplementy diety marki Colon to idealna kompozycja składników, z których głównym i obecnym we wszystkich produktach jest łupina nasienna babki jajowatej. Stanowi ona źródło błonnika pokarmowego – włókna roślinnego, który posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu daje uczucie sytości, a tworząc galaretowatą masę, przyspiesza przesuwanie się treści zawartych w jelitach. Korzystnie wpływa także na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pomaga obniżać poziom cholesterolu i triglicerydów we krwi, dzięki czemu między innymi zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia i cukrzycy typu 2. Dodatkowo stanowi podstawę w dietoterapii i profilaktyce otyłości.

Wszystkie składniki produktów z rodziny Colon są naturalne, oparte na błonniku o unikalnej strukturze. Działają łagodnie. Suplementy te można stosować długofalowo, ze względu na fakt, że nie wywołują skutków ubocznych (bezpieczeństwo stosowania). Marka Colon istnieje na rynku od ponad 13 lat, w trakcie których była wielokrotnie doceniana i nagradzana przez konsumentów oraz farmaceutów w całej Polsce. Ponadto Colon C jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w dietoterapii zaparć.

W produktach Colon C i Colon Men zostało zastosowane nowoczesne rozwiązanie polegające na podwójnym otoczkowaniu bakterii. Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis –  to podwójnie powlekane bakterie kwasu mlekowego, które są naturalnym elementem flory bakteryjnej naszego organizmu. Technologia podwójnego powlekania Lab2Pro wielokrotnie zwiększa przeżywalność bakterii i bezpieczne dotarcie ich do miejsc przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Bakterie zostają uwolnione zostają dopiero w miejscu docelowym w końcowym odcinku jelita cienkiego i w jelicie grubym.

Opatentowana technologia otoczkowania – Technologia Lab2Pro powoduje wielokrotnie większą przeżywalność oraz aktywność bakterii w miejscu docelowym.

Nasi użytkownicy są wyjątkowo entuzjastyczni wobec marki Colon i 93 %* z nich jest gotowa rekomendować Colon.

*Badanie Colon Kantar MillwardBrown Q1/2017

 

JAK DZIAŁA COLON?

  1. NATURALNIE REGULUJE pracę jelit, eliminując dolegliwości w ciągu kilku dni.
  2. DZIAŁA DELIKATNIE, nie gwałtownie. Może być stosowany długofalowo bez skutków ubocznych. Jest bardzo skuteczny, nie rozleniwia jelit.
  3. ZAWIERA BAKTERIE kwasu mlekowego. To źródło dobrych bakterii, które chronią układ trawienny, przywracając zdrową równowagę mikroflory jelitowej.
  4. UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – może być dodawany do płatków, jogurtów itd.
  5. CHRONI PRZED CHOROBAMI układu krążenia, cukrzycą typu 2, obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów.
  6. STANOWI PODSTAWĘ zdrowej diety i zapobiegania otyłości.
  7. WYSOKA ZAWARTOŚĆ błonnika i naturalne składniki.

 

NASI UŻYTKOWNICY

Colon używają osoby 35+ lat, głównie kobiety. Osoby w takim wieku niechętnie już zmieniają wyrobione nawyki.

Na poniższym wykresie można zobaczyć kim są nasi użytkownicy i z jakiej grupy wiekowej pochodzą**
 

 
**Badanie Colon Kantar MillwardBrown Q1